Se Zdeňkou jsme se potkaly náhodou. Jak se často říká: „Náhody neexistují. Jde o situace, které nás mají něco naučit, něco nového nám přinést“. Tak trefné pro naši spolupráci. Zdeňka začala fotografovat děti v našem nově vznikajícím anglicko-českém centru Embera. Díky jejím fotografiím, které přesně vystihují smysl našeho projektu, nepotřebují komentáře. Její fotky jsou plné barev, radosti, pohody, spontánnosti, harmonie…věrně prezentují důvod, proč jsou u nás děti rády a rodiče spokojeni.
Marcela VodičkováŘeditelka, Anglicko-české vzdělávací a volnočasové centrum EMBERA
"Se Zdeňkou spolupracujeme rádi a více a více. Má dar zachytit věrně atmosféru i cit pro detail. Bonusem je pak její lidský přístup, je vždy tam kde je akce a zároveň je pro aktéry neviditelná”
Dana SyrováŘeditelka Aficionado - projekty Struny dětem v Minoru, Hybatelé rezonance, PKF - LOBKOWICZ abonmá, NF Magdaleny Kožené ad.
Se Zdeňkou Hanákovou spolupracujeme již spoustu let a je pro nás jasnou volbou pro každou firemní akci. Spolupráce s ní vždy probíhá hladce a velmi oceňuji, že fotky dodá velmi rychle. Dokáže na fotkách zachytit tu pravou atmosféru a líbí se mi její pohodový přístup k focení, takže nikdo se nemá potřebu schovávat před objektivem 😊
PetraPersonalistka, www.viva.cz
Fotografka s velkým citem pro detail. Dokáže včas rozpoznat a zaznamenat moment s jedinečnou atmosférou a příběhem. Fotily jsme jak statické obrázky aranžovaných jídel, tak akční fotky typu reportáž a v obou případech, jsem byla s výsledkem práce nadmíru spokojena. Velmi jsem ocenila i schopnost týmové práce, vstřícnost a snahu pochopit záměr druhé strany.
Valijahwww.indickakucharka.cz , www.gurmankoreni.cz
Zdeňka naší rodinu fotografuje pravidelně každý rok. Z celodenního focení vždy vznikne úžasný reportážní záznam celého dne, nestrojený, opravdový, hluboký… protože Zdeňka má schopnost jakoby splynout s okolím. Máme pak jedinečnou vzpomínku. Doporučuji!!!
Lucie www.luciehejhalova.cz
"Rodinné focení se Zdeňkou je pravý opak ateliérů s kýčovitými rekvizitami. Posledních osm let s námi Zdeňka strávila každý rok jeden podzimní den. Vznikla tak řada úžasných momentek i společných fotografií, které s sebou nenesou vzpomínky na ubrečené, nespolupracující děti, jimž se právě v tu chvíli nechtělo smát se do objektivu. Ty naše se na Zdeňku vždycky těší a ona je pro každý výmysl, který se nám zrodí v hlavě - a tak máme fotky nejen z domova a z okolních lesů, ale třeba i z horolezecké stěny nebo z narozeninové oslavy. Zdeňka je trpělivá, vstřícná a fotí tak, že většinu času ani nevíte, že pracuje. Výsledek stojí vždycky za to - jsou to už napořád uchované skutečné okamžiky z našeho skutečného života."
JitkaPřekladatelka, editorka, novinářka